Hallo, Chili

Chili

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Ja
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Ja
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Nee
Zindelijk?
Ja
Kan vervoerd worden in de auto?
Ja
Kan met andere honden?
Ja
Kan met andere katten?
Onbekend
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Onbekend
Kan alleen thuis blijven?
Ja
Basis commando's gekend?
Ja
Ervaring met honden/ras vereist?
Ja
Formaat
Groot
Deel Chili op social media:
Naam:
Chili
Geslacht:
Vrouwelijk
Leeftijd:
3 jaar en 6 maand
Ras:
Kruising
Referentie:
2022076

Chili - Kruising Bulgaarse Herder

Teef gesteriliseerd - °15/09/2019 - Groot



Kan bij honden: ✓

Kan bij katten: ?

Kan bij kleine kinderen: ✗

Kan bij grote kinderen: ?

Kan alleen thuis blijven: ✓

Kan mee in de auto: ✓



Info:

Chili is een rustige hond in huis. Bij het minste geluidje schrikt ze wel meteen op en begint ze te blaffen. Ze is perfect zindelijk. Tot nu toe is zij nog nooit ziek of geopereerd geweest. Overdag was zij gewoon om maximum 8u alleen thuis te zijn, ondertussen zat zij los in huis. Bijt niets kapot. Is minder waaks als ze alleen thuis is. ’s Nachts sliep zij in haar mand in de woonkamer. Zij is niet wagenziek, maar soms wel nog onrustig in de auto. Springt er wel vanzelf in en uit. Zij kent enkele bevelen: zit; lig, plaats (naar mand), touch (legt haar kin op jouw hand). Haar vorig baasje ging 3x per dag met haar gaan wandelen, maar ze wonen in een drukkte stad. Door de vele prikkels en drukte wordt ze bang en wil dan terug naar huis vluchten. Wandelen in de velden aan een lange lijn gaat wel goed. Zij liep nooit los omdat ze soms te ver loopt en niet terugkomt. Als ze in een rustige omgeving is, trekt ze bijna niet aan de leiband. Ze valt niet uit andere honden. Leefde op een appartement, dus er was geen tuin. Wanneer er iemand op bezoek komt, reageert zij defensief. Hier zal dus nog wel training voor nodig zijn om veilig mensen te kunnen ontvangen. Zij is nog nooit agressief geweest, ook niet rond speeltjes of voeding. Bij de dierenarts is zij ook bang. Zij kreeg 2x per dag KVV of natvoer om te eten. De vorige eigenaars hebben haar 2 jaar geleden geadopteerd. Ze hebben haar bij ons afgestaan op 18-06-2022 omdat Chili alleen maar meer en meer stress ervaart in de stad. Chili zou beter passen bij mensen die rustig en landelijk wonen. We plaatsen Chili niet bij kleine kinderen, want dit zal te druk zijn voor. Chili kan zeker met andere honden.



UPDATE 1/9

Chili verblijft intussen al een maand in een opvanggezin en stelt het daar heel goed. Ze leeft er samen met een Duitse Herder teefje en ze heeft hier heel veel steun aan waardoor ze buiten ook veel minder angstig is. Voor haar welzijn, wordt zij dus niet meer als enige hond geplaatst.



Gelieve voor de adoptie niet te telefoneren of spontaan langs te komen aub. U kan zich kandidaat stellen door een e-mail te sturen naar info@animaltrust.be met voldoende uitleg over uw woon-, werk- & gezinssituatie, hoeveel beweging u de hond zal geven en op welke dag u met heel het gezin zou kunnen komen kennismaken (dit kan voor ons 7 dagen op 7 tussen 10 & 12u). Foto's van uw huis & tuin zijn ook zeker welkom. Wij bekijken alle aanvragen en nodigen dan de volgens ons meeste geschikte kandidaat uit voor een kennismaking. U ontvangt sowieso een antwoord (positief of negatief), maar dit kan wel enkele dagen duren. Kandidaturen zonder de nodige info worden niet behandeld.



Gelieve ook eerst alle info & voorwaarden te lezen onderaan op www.animaltrust.be/teradoptie voor u reageert aub.

Chili verblijft momenteel in:

Animal Trust Vzw
MELLE
Animal Trust Vzw
Bekijk alle dieren van Animal Trust Vzw