Dag lezer. Leuk om kennis te maken met jou. Ik ben Lina. Mijn vroegere baasjes zorgden niet zo goed voor mij, daarom ben ik naar het asiel gebracht.
Ik houd heel veel van de mensen die bij mij op bezoek komen. Ik zet altijd mijn beste beentje voor. Een knuffel en een wandeling maken mij dolgelukkig. Ik moet wel nog heel wat leren, want mijn vroegere baasjes vergaten dat.
Mensen zijn leuk, andere honden vind ik echter helemaal niet leuk. Ik wordt heel opgewonden van hen en ik maak hen dat dan ook heel duidelijk. Mijn begeleiders in het asiel denken dat ik wel nog kan leren dat andere honden niet bedreigend zijn.
Wanneer je me beter wil leren kennen kan je dan het contactformulier https://www.knuffelpootjes.be/adoptieformulier-honden/ invullen? De begeleiders nemen dan zeker contact op met jullie.