Hallo, Kral

Kral

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Nee
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Onbekend
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Onbekend
Kan vervoerd worden in de auto?
Onbekend
Kan met andere honden?
Ja
Kan met andere katten?
Onbekend
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Onbekend
Kan alleen thuis blijven?
Onbekend
Basis commando's gekend?
Onbekend
Ervaring met honden/ras vereist?
Onbekend
Formaat
Groot
Deel Kral op social media:
Naam:
Kral
Geslacht:
Mannelijk
Leeftijd:
2 jaar en 11 maand
Ras:
Siberische Husky
Referentie:
20220744

Kan met andere honden: Ja, een stabiele teef

Kan met katten: ?

Kan op een appartement: Nee

Kan met kinderen: Ja, grotere kinderen

Kral werd naar het asiel gebracht omdat de eigenaresse niet meer voor hem kon zorgen. Hij leefde buiten, samen met een andere hond.

We merken dat Kral het leven in huis niet goed kent. Hij kan snel schrikken van geluiden en voorwerpen, maar vindt het heel fijn om geknuffeld te worden door mensen.

Het leven in huis zal in stapjes moeten worden opgebouwd, waarbij een aparte ruimte fijn gaat zijn voor Kral: zo kan hij tot rust komen en alle indrukken verwerken.

Deze knappe man volgt het gezegde: liefde van de man gaat door de maag. Hij eet graag, speurt graag en wanneer hij moet wennen aan nieuwe mensen, kan eten ervoor zorgen dat hij mensen sneller durft te vertrouwen. Op dit moment begrijpt hij niet wat hij met speeltjes moet doen, maar dit kan wellicht nog komen. Een alternatief zijn speurspellen, want dat vindt Kral fantastisch!

Deze ietwat onzekere man heeft nood aan zachte mensen. Een huis met een tuin is noodzakelijk, zodat het leven in huis kan worden opgebouwd. Een stabiele teef behoort zeker tot de mogelijkheden.

 

Kral verblijft momenteel in:

Dierenasiel Genk Vzw
GENK
Dierenasiel Genk Vzw
Bekijk alle dieren van Dierenasiel Genk Vzw