Hallo, Boris

Boris
Naam:
Boris
Geslacht:
Mannelijk
Leeftijd:
3 jaar en 6 maand
Ras:
Kruising
Referentie:
120240003

Woef! Mijn naam is Boris. Ik ben een kruising labrador – bull terriër, geboren in oktober 2022. Ik kwam in het dierenopvangcentrum terecht na een afstand en na al meerdere keren verhuisd te zijn. Helaas konden mijn ex-baasjes mij niet geven wat ik nodig had. Daarom ben ik nu op zoek naar mijn perfecte match!

Ik vertel jullie graag nog wat meer over mijzelf. Ik ben een jonge hond, die weinig opvoeding heeft gekregen, maar die wel veel te bieden heeft. Doordat ik al op meerdere plaatsen heb gewoond, heb ik weinig grenzen en duidelijkheid in mijn leven gekend. Dit maakt dat ik hier dus wel naar op zoek ben en waarschijnlijk ook de grenzen van jou als toekomstig baasje zal testen. ?

Ik ben een energieke jongen, dus ik hoop dat je mij een grote tuin en dagelijkse wandelingen kan bieden. Ik ben een krachtige kruising, dus je zal wel sterk in je schoenen moeten staan. Daarnaast vind ik het ook geweldig om samen met jou te spelen en te ravotten.

Ik ben niet graag alleen, ik hou van aandacht en samen bezig zijn. Ik ben dus op zoek naar een baasje waar ik geen standaard 9 to 5 werkdagen alleen moet zitten en naar een baasje die graag activiteiten met mij doet. Aangezien ik erg gesteld ben op jouw aandacht, hou ik die graag voor mijzelf. Andere huisdieren passen dan ook niet in mijn perfecte forever home. ?

Neem gerust een kijkje onder het tabblad ‘Extra informatie’ op deze pagina voor meer details. Wil je graag meer info over mij en denk je dat jij mijn perfecte nieuwe baasje kan zijn? Ga dan zo snel mogelijk naar het contactformulier op onze website en vul dat zo gedetailleerd en concreet mogelijk in (nadat je voor de optie 'Interesse in adoptie van kat of hond' hebt gekozen). Mijn verzorgers nemen vervolgens verder contact met je op.

Eigenschappen

Kan met kinderen om < 6 jaar?
Nee
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Nee
Gesteriliseerd/gecastreerd?
Nee
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Ja
Kan vervoerd worden in de auto?
Ja
Kan met andere honden?
Nee
Kan met andere katten?
Nee
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,…)?
Nee
Kan alleen thuis blijven?
Ja
Basis commando's gekend?
Ja
Ervaring met honden/ras vereist?
Ja
Formaat
Groot
Deel Boris op social media: