Maak kennis met Flappie, een gecastreerde senior van 12 jaar. Samen met zijn trouwe maatje Fientje kwam hij bij ons terecht en daarom hopen we natuurlijk dat deze twee oudjes hun volgende hoofdstuk samen mogen beginnen.
Flappie is ondertussen 12 jaar en heeft dus al heel wat jaren op de teller. Dat betekent helaas ook dat hij enkele medische aandachtspuntjes heeft. Bij zijn controle bleek dat beide ogen problemen vertonen. Vooral aan zijn rechteroog is er sprake van een verhoogde oogdruk, waarvoor hij oogmedicatie krijgt. Verdere opvolging van zijn ogen door een dierenarts is sterk aangeraden.
Daarnaast heeft Flappie artrose, waarvoor hij momenteel dagelijks pijnstilling krijgt. Zijn toekomstige baasjes moeten er dus rekening mee houden dat hij blijvende medische opvolging en mogelijk medicatie nodig zal hebben. Zijn hart en oren werden nagekeken en waren in orde.
Maar laat zijn leeftijd en medisch rugzakje je niet meteen afschrikken. Flappie verdient net als iedere andere hond een warme thuis waar hij nog volop mag genieten van zijn oude dag.
En het mooiste zou natuurlijk zijn als hij dat mag doen met Fientje aan zijn zijde. Ze kwamen samen bij ons binnen en daarom gaan we in eerste instantie op zoek naar een thuis waar ze samen welkom zijn.
Voor Flappie zoeken we mensen die bewust kiezen voor een senior en begrijpen dat daar soms wat extra zorg, dierenartsbezoekjes en kosten bij komen kijken. In ruil krijg je de kans om een ouder hondje opnieuw die geborgenheid en zekerheid te geven die hij verdient.
Heb jij een warm plekje voor Flappie én Fientje? Dan maken we heel graag kennis!