Ter adoptie: Pistache, Pesto, Pringles, Pepsi, Pacha en Pepper ° 1 mei 26 (schatting)
Dit vrolijk zestal werd samen met nog 4 andere kittens gevangen tijdens een vangactie op een boerderij in Geraardsbergen, waar tegelijkertijd ook alle volwassen dieren steriel gemaakt werden.
Gezien de kittens al een zekere leeftijd hadden bij vangen duurde het wel even voor we hen konden beoordelen op karakter en socialiseerbaarheid.
Dit zestal kunnen we ondertussen met zekerheid beschouwen als kittens die het gelukkigst zijn in een thuisomgeving.
Ze hebben elk hun karakter, maar ze genieten allen van menselijke aanwezigheid en van knuffelen. De luide spinmotor is bij allemaal aanwezig. Tevens zijn het alle 6 eersteklas speelvogels.
Pepper (het zwartje) is heel sociaal, hij komt onmiddellijk aandacht vragen en geniet ervan om op schoot te kruipen.
Pistache (ros tijgertje met beetje wit) was bij verhuis van quarantaine naar de grote opvangkamer de eerste die los kwam en al meteen durfde komen meespelen en zich liet strelen. Hij is wel nog wat voorzichtig gebleven maar hij zoekt zeker zijn aandacht.
Pringles (het andere rosje met wit) is de grootste maar tevens de voorzichtigste van de hoop, onze held op sokken. Eens hij ergens veilig ligt en je hem streelt is hij echter ontzettend lief en aaibaar.
Pepsi en Pacha (de tijgertjes met wat wit) lijken niet alleen uiterlijk maar ook van karakter erg op elkaar. Twee knuffelmonstertjes die wat tijd nodig hebben maar die eens ze los zijn heel erg genieten van aandacht. Pepsi was al in quarantaine een grote knuffelaar, Pacha heeft sinds een paar weken ook het licht gezien en gaat bij de minste aandacht op zijn rug liggen trappelen voor aandacht.
Pesto (het tijgertje met wit en enige kattinnetje in dit gezelschap) heeft heel lang nodig gehad om de klik te maken maar nu ze deze heeft gemaakt is ze een even grote knuffelaar als de rest.
Opgelet, dit zestal heeft een lange weg afgelegd om te komen waar ze nu zijn. Toen we de eerste keer de ruimte binnenkwamen stoven ze allemaal weg van ons om zich te gaan verstoppen. Nu komen ze allemaal naar ons toe gelopen om als eerste aandacht te krijgen.
Bij verhuis verwachten we dat dit even weer zal moeten opgebouwd worden. Tevens zullen ze zich bij bezoek misschien niet helemaal laten zien hoe ze nu zijn naar ons, al zijn ze daarin wel al erg gegroeid dus in hun veilige ruimte laten ze het meestal wel zien.
In elk geval denken we voor deze 6 dat een rustige thuis het beste zal zijn: geen honden, geen heel jonge kinderen, geen drukte.
Een duo plaatsing is voor hen vermoedelijk ook het fijnste, al kan een plaatsing bij een andere sociale kat ook.
Dit zijn geen kittens die gelukkig zijn als enige kat, ze zijn het gewoon om in groep te leven en zijn heel sociaal naar andere katten.
Naar buiten gaan in een veilige omgeving kan maar is zeker geen must.
Deze kleintjes zijn gesteriliseerd/gecastreerd, gechipt, dubbel gevaccineerd, meermaals ontvlooid/ontwormd en alle ouderdieren testten negatief op kattenaids en leucose.
Ze verblijven in thuisopvang te Moerbeke (Geraardsbergen) en zijn daar op afspraak te bezoeken na invullen van volgend formulier: https://www.vzwkatsoiets.be/contact/adoptie-kat-formulier